Marka butter LONDON™ narodziła się w 2005 roku stawiając sobie za cel stworzenie pierwszego lakieru do paznokci, który będzie wolny od toksyn, bez rezygnowania z koloru, jakości i wydajności. Po zdumiewającym sukcesie naszych lakierów zastosowaliśmy tę samą filozofię do kosmetyków kolorowych do twarzy, ust i oczu. Dziś jesteśmy czystą marką kosmetyczną, oferującą najwyższej jakości produkty zapewniające dobre samopoczucie dla wszystkich, niezależnie od odciena skóry.

Każdy świetny pomysł zaczyna się od prawdziwego problemu, a naszym było to że, kolory lakierów paznokci były ograniczone, odcienie nudne, a formuły toksyczne. Z inspiracji klimatem ulic Londynu zrodził się pomysł stworzenia pierwszej marki lakierów do paznokci z formułą 3-Free. To tutaj zaczynamy tworzyć i współpracować z najlepszymi manikiurzystkami naszych czasów. To, co zaczęło się od prostego manicure przy biurku, przerodziło się w słynne sesje u najlepszych fotografów dla celebrytów i gwiazd Londynu.


Nasza pasja do niepowtarzalnych kolorów sprawiła, że marka butter LONDON™ znalazła się w epicentrum mody i królowała na wybiegach całego świata, a przełomowym momentem było wprowadzenie na rynek naszej pierwszej płynnej pomadki. Pomadka i pokazy mody doskonale się uzupełniają i dzisiaj nadal wierzymy, że zmiana koloru ust może zmienić Twój wygląd i nastrój w kilka sekund! Sukces z produktami do ust zainspirował nas do dalszego tworzenia i poszerzania naszej oferty kosmetyków do makijażu. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że kompletne kultowe rozwiązania butter LONDON™ do makijażu i paznokci dodaje odrobinę luksusu życiu kobiet i mężczyzn na całym świecie.


Oczywiście jesteśmy dumni z naszych korzeni, ale to nasi fani i klienci motywują nas do ciągłego rozwoju. Mamy zaszczyt być laureatem nagrody Allure „Best of Beauty” i jednym z ulubieńców Oprah cztery lata z rzędu. Nasi założyciele byli naprawdę wyjątkowi — nigdy nie podążali za tłumem. Dziś podtrzymujemy naszą obietnicę dziedzictwa, aby za każdym razem dostarczać zabawne, pomysłowe produkty. Wierzymy, że makijaż i lakiery do paznokci powinny być łatwe i szybkie w użyciu. Powinny sprawić, że będziemy się czuć szczęśliwi i z przyjemnością zerkać w lusterko. Nam możesz zaufać - Feel Good Beauty® 


Product added to compare.