Melt Away to proste i szybkie rozwiązanie, które w zaledwie kilka minut pozwoli Ci pozbyć się nadmiaru skórek! Preparat delikatnie usuwa suche, przerośnięte skórki, bez konieczności przycinania. Konsekwentne stosowanie szybko działającej, bezbolesnej i dobrej dla paznokci formuły ułatwia odpychanie skórek. Rezultaty są jasne… bardziej miękkie i zdrowo wyglądające skórki, dzięki czemu paznokcie i manicure są tak samo mocne jak Ty! Odłóż na bok cążki i za każdym razem podaruj sobie perfekcyjnie wypielęgnowane skórki z pomocą preparatu do skórek.

Kolor: przezroczysty

Feel Good Beauty!

W naszych produktach nigdy nie znajdziesz formaldehydu, żywicy formaldehydowej, DBP, toluenu, kamfory, związków formaldehydu, ksylenu, fosforanu trifenylu, parabenów, glutenu.

Formuła jest wegańska i wolna od okrucieństwa (bez testów na zwierzętach)

Dobrze wstrząśnij i zaaplikuj na skórki. Odczekaj 2 minuty i delikatnie odsuń skórki. Usuń nadmiar produkt z płytki paznokcia. Dokończ manicure swoimi ulubionymi produktami butter LONDON.

Water (Aqua/Eau), Butylene Glycol, Potassium Hydroxide, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Isopropyl Myristate, Laureth-7.

chat Opinie (0)
Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Przeglądaj kolekcję powiązanych produktów
Product added to compare.